formats
Published on 23 listopada 2013, by in Bez kategorii.

Szanowni Państwo, nazywam się Dagmara Lejwoda i jestem liderem SZLACHETNEJ PACZKI rejonu Lublin czechów i piszę do Państwa aby zaprosić do przyłączenia się do projektu SZLACHETNA PACZKA. SZLACHETNA PACZKA to ogólnopolski projekt pomocy rodzinom, które z niezawinionych przyczyn znalazły się w trudnej sytuacji materialnej.

Projekt, który łączy biednych i bogatych. Chcemy inspirować ludzi do walki z biedą i trudnościami, dawać impuls do zmian. Zależy nam na Polsce, w której ludzie wstają z kolan i chcą wygrywać swoje życie. Wolontariusze Paczki spotkali się z potrzebującymi w ich domach w ponad 500 miejscach w Polsce, zdiagnozowali sytuację i podjęli decyzję o włączeniu do projektu. Magda odszukała na swoim osiedlu starszą panią, która marzy o tym by dostać krakersy.

Agata odkryła, że w domu pani Zofii jest tylko jeden głęboki talerz, dlatego rodzina nie może zjeść obiadu razem. Paweł odnalazł pana Kazimierza, choć jego sąsiedzi myśleli, że w rozpadającym się domu z wybitą szybą nikt nie mieszka. Zapraszam Państwa do włączenia się w Paczkę i przygotowania konkretnej pomocy dla jednej z potrzebujących rodzin. Aby to zrobić należy wejść na stronę: http://www.szlachetnapaczka.pl/ i wybrać rodzinę.

Państwo sami decydujecie, której rodzinie pomożecie! 🙂 Paczkę przygotowywuje się dla 1 rodziny w gronie 20-30 osób – kwestia zorganizowania i chęci pomocy tym, którzy jej potrzebują! 🙂 Dzięki Państwu ktoś poczuje, że jest ważny i poradzi sobie w życiu! W razie pytań pozostaję do dyspozycji. Łączę serdeczne pozdrowienia, Lider rejonu Lublin Czechów Dagmara Lejwoda 607 111 043 Pozdrawiam serdecznie, Dagmara Lejwoda Lider rejonu projektu SZLACHETNA PACZKA woj. lubelskie Tel. 607 111 043