formats
Published on 12 września 2012, by in Bez kategorii.

Witam na stronie chatkazaka.pl

Niedawno remont Chatki Żaka został zakończony, trwał od wrześnie ubiegłego roku. Nowy budynek został dostosowany do Inkubatora Medialno-Artystycznego gdzie studenci już niebawem zaczną swoje zajęcia.

Jedną z najważniejszych obiektów w Chatce Żaka jest profesjonalne studio radiowo-telewizyjne. Mieści się teraz w salach byłego klubu muzycznego. Ze sprzętu będzie korzystać także Radio Centrum, które zmieni siedzibę. Poza studio radiowo-telewizyjnym pojawią się także pracownie PR, fotograficzna i teatralna. Sala kinowo koncertowa, kawiarnia czy pomieszczenia rekreacyjne to miejsca która także powstały po niedawnym remoncie Chatki Żaka. Remontem zajęła się firma Skanska, która wykonała m.in urządzenia techniczne mechaniki scenowej oraz nagłośnienia potrzebnego do prawidłowego funkcjonowania sal.

Ważna informacją był fakt że remont odbywał się przy ciągle funkcjonującej Chatce Żaka, wyświetlane były seanse filmowe czy spektakle ale otwarta była także kawiarnia i radio Centrum – sposób działania firmy Skanska umożliwił normalne funkcjonowanie Chatki Żaka.